Yaşam

Başkan Sandal “Eğitimde marka şehir olacağız”

Bayraklı Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi’nde ücretsiz üniversite sınavına hazırlık kurslarına katılmak isteyen lise mezunları için online ön kayıtlar başladı. YKS’ye girip yerleşemeyen öğrenciler 12 Eylül’e kadar başvuru yapabilecek ve TYT puanına göre kabul edilecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımız için eğitimde tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Onlara her alanda destek vermeye devam edeceğiz. Eğitimde marka şehir olacağız.”

SON BAŞVURU 12 EYLÜL

Bayraklı Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılında ders alacak öğrencilerini seçiyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda LGS ve YKS dersleri için sınavlar düzenleyen Sosyal Aktivite Merkezi, YKS’ye giremeyen ve yerleşen lise mezunu öğrencileri de unutmadı. TYT’sine göre kabul edilecek öğrenciler puanı YKS sonuç belgesi ile ücretsiz YKS kursuna başvurabilirler. Dileyen öğrenciler 12 Eylül’e kadar https://forms.gle/dujz9CiMHdRHyomu7 başvuru linki üzerinden başvuru yapabilirler. Öğrenciler ücretsiz eğitim fırsatı hakkında detaylı bilgiye 0232 935 0 335 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirler.

BAŞARI GENÇLİK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’yı eğitimde marka şehir yapma çalışmalarımız sürüyor. Anaokulundan üniversiteye her alanda öğrencilerimizin yanında yer alıyor, çağdaş eğitim olanakları sunarak hayallerindeki okullarda eğitimlerinin kapılarını açıyoruz. Yeni sezonda kurumumuzda öğrenim görecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu