Yaşam

Caz Müziğinin Yıldız Ekibi Almagest Quintet, Ünlü Trompetçi Nils Petter Molvær İle İş Sanat’ta

Caz müziği sahnesinin değerli isimlerinden Sabri Tuluğ Tırpan (piyano), Cenk Erdoğan (gitar, yaylı tanbur), Hamdi Akatay (perküsyon), Volkan Öktem (davul) ve Hareket Pelit (bas gitar) sahne aldı. . Almagest Beşlisive dünyaca ünlü caz trompetçisi Nils Petter Molvær, 3 Mayıs Çarşambasaat 20.30‘içinde, İş Kuleleri Salonuyılında müzikseverlerle buluşacak.

Almagest Quintet, kendi bestelerinin yanı sıra uzun bir aradan sonra Türkiye’deki ilk konserini İş Sanat’ta verecek olan Nils Petter Molvær’in bestelerini seslendirecek.

Caz, ambient, house ve elektronik müziği ustalıkla bir araya getiren Molvær, performanslarında akustik tonları elektronik dünyaya dahil ederek pop, rock, funk ve çağdaş caz dünyasının sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

İş Sanat’ın etkinlik biletleri, Privia Black ve Maximum Black kartlarda 1. kategoride %20, diğer kategorilerde %10, Maximum Black kartlarda tüm kategorilerde %10 indirim avantajıyla Biletix’te sunuluyor. Öğrenciler ve 65 yaş üstü için indirimli biletler İş Kuleleri Salonu’ndaki ana gişeden temin edilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu