Haber

Düşen Ağlamaz, Bölüm 6: Alize’nin Değişimi

Own Fallen Cry’ın altıncı bölümünde Alize’yi neler bekliyor?

Alize, Tuğçe’nin oyununu görüp saldırdı ve Serkan’la evlendiğini herkese duyurdu. Her durumda ayağa kalkmaya çalışan Alize, başına gelenlerin ağırlığını anlayacak ve Serkan bu süreçte Alize’nin yanında olacaktır.

Alize’nin arkadaşları şok olur. Alize’nin evliliğini neden sakladığını, Tuğçe’nin neden böyle bir yola başvurduğunu bir türlü anlayamazlar.

Alize arkadaşlarına karşı mahçup olsa da Tuğçe’ye çok kırgın ve kızgındır. Ama özür dilerse onu da affedecektir. Çünkü Alize değişmeye başlamıştır. Çevresindekilerin mutlu olmasını ister. Ne olacaksa bu yüzden olacak.

Alize’nin değişmeye başladığına inanan Nurettin ve Sinem de nişan hazırlıklarına başlama kararı alırlar. Sanki Alize “bu kadar” değişmişti?

Bu sırada Alize, Kadir’i içine çekildiği kabuktan çıkarıp eski mutlu günlerine döndürmeye çalışmaktadır. Onu eski meslektaşlarıyla yeniden bir araya getirmeye kararlı.

Kadir’i geçmişteki başarıları için ödül törenine ikna etmeye çalışırken çok büyük bir sır perdesini aralamak üzere olduğunun farkında değildir. Tüm ailenin yeniden bir araya geleceğini düşünen Alize neye sebep olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu